Показати меню

Перевірено діяльність Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернату

четвер, 1 Лютий 2018, 14:15
internat0

У 2017 році в Україні затверджено Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дитини. Процес реформування розраховано на 10 років, він буде втілюватиметься у три етапи. Перший етап (2017 та 2018 роки) передбачає проведення аналізу мережі інтернатних закладів, оновлення законодавчої бази, а також залучення інвестицій для реформування системи інституційного догляду та виховання.

31 січня в рамках робочої поїздки заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська відвідала Новомиколаївську загальноосвітню школу-інтернат І–ІІ ступенів.

internat1 internat2

В ході візиту відбулось ознайомлення із особливостями діяльності цього закладу, специфікою роботи педагогічного колективу, контингенту дітей, навчально-виховною та корекційно-розвиваючою роботою. Оглянуто приміщення спального та навчального корпусів, медпункту та тренажерної зали, здійснено аналіз шкільної документації.

internat3 internat4

В ході розмови із заступником директора Аллою Засядько були зазначені основні напрямки роботи школи-інтернату, умови навчання та перебування дітей, нагальні проблемні питання. Акцентовано увагу на якості харчування, культурному розвитку та соціально-побутовому забезпеченні вихованців даного інтернатного закладу.

internat5 internat6

На сьогодні у Новомиколаївській загальноосвітній школі-інтернаті І–ІІ ступенів перебуває близько 100 дітей шкільного віку. Окрім навчально-виховного процесу, у даному закладі займаються виправленням мовленнєвих вад та корекційній роботі із дітьми. Педагогічний колектив закладу налічує близько 30 висококваліфікованих працівників, які намагаються приділити належну увагу кожному учню. Працюють 5 логопедів, які щоденно проводять індивідуальні та колективні заняття із вихованцями інтернату. Умови перебування дітей досить комфортні та затишні. Шкільні аудиторії світлі та просторі, розраховані на 6–8 учнів. Спальний корпус досить затишний, забезпечений сучасними меблями та технікою, тепловий режим витримано в нормі.

internat7 internat8

По закінченню робочої поїздки заступник голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська зазначила, що інтернатні заклади відрізняються особливим контингентом дітей. Саме ці діти потребують особливої уваги та піклування, нестандартних форм виховання та індивідуального підходу як з боку держави, так і з боку пересічних громадян.

internat9 internat10