Показати меню

Патріотичний захід в Костянтинівському ліцеї «Ерудит»

вівторок, 5 Грудень 2017, 15:09
volonter0

З нагоди Міжнародного дня волонтера, який світова спільнота відзначає 5 грудня, та напередодні Дня Збройних Сил України на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит» відбулось районне урочисте зібрання. На захід завітали представники органів державної влади та місцевого самоврядування, демобілізовані учасники АТО, волонтери, члени громадської організації «Центр «Побратим» та школярі.

Протягом зібрання лунали слова подяки військовослужбовцям, які боронять нашу землю від агресора. А волонтерів, які нині всіляко підтримують військових, переселенців та жителів окупованих території, вітали гучними оплесками.

volonter1

Звичайно згадали і загиблих патріотів, які заради спасіння інших, заради збереження миру та спокою своєї Вітчизни віддали найцінніший скарб — власне життя. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання та на знак вічної пам’яті про них запалили траурні свічки.

«У час, коли в нашій країні йде війна, слово «волонтер» набуло особливого значення. Саме вони з перших днів війни почали забезпечувати армію усім необхідним: від продуктів харчування та одягу до бронежилетів та оснащення. Щиро дякую всім волонтерам за діяльність та неоцінений внесок у нашу перемогу. Це буде спільна перемога усіх небайдужих людей. На завершення, я бажаю миру і щасливого майбутнього нам і нашій країні», — зазначив у своєму виступі голова районної державної адміністрації Олександр Мангул.

volonter2

Учні Костянтинівського ліцею «Ерудит» підготували для всіх присутніх чуттєві номери: співали патріотичні пісні, танцювали і душевно декламували авторські та власні вірші. Наприкінці урочистого зібрання вони передали демобілізованим учасникам АТО солодощі, виготовлені у формі сердець, як символ частинки душевного тепла та поваги до наших захисників.

volonter3 volonter4 volonter5

Враження – незабутнє! Неможливо словами передати той настрій, ту атмосферу, що панувала серед присутніх. Щирі усмішки, сердечні побажання, талановиті виступи учнів, патріотизм у кожному слові, у кожному русі  — все це дає натхнення і укріплює в любові до Батьківщини.