Показати меню

Пам’ятаємо! Не забудемо!

середа, 23 Жовтень 2019, 14:47
0

Сьогодні, в цю осінню пору, Мелітопольський район святкує значну і велику дату — 76-у річницю визволення Мелітопольського краю від фашистських загарбників. На меморіальному комплексі «Вотан», де відбувалися найзапекліші бої, зібралося багато люду: керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники служб та структур району, сільські голови, мешканці ближніх сіл, представники громадськості та засобів масової інформації. Проте найголовнішими та найпочеснішими гостями заходу були ветерани Другої світової війни. Саме на їх адресу лунали чисельні слова  подяки та щирі привітання.

2 3

До мікрофону було запрошено голову районної державної адміністрації Сергія Селевича.

«76 років тому землі нашого району було звільнено від фашистської окупації. Минуло чимало часу, але кожного року ми знов і знов приходимо сюди,  щоб з теплом і любов’ю згадати подвиг захисників  нашого рідного краю. Ті, хто кував перемогу, хто відновлював зруйновану війною країну є для нас символом мужності й стійкості, любові до рідної землі й служіння народу.

У цей світлий день бажаю всім нашим ветеранам, сучасним захисникам Вітчизни, усім родинам благополуччя і процвітання, довгоочікуваного миру. Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати всі труднощі. Наш народ — сильний духом, незламний та вільний, і це — назавжди!», — зазначив Сергій Селевич.

4

Також виступи пролунали від народних депутатів України Сергія Мінька та Володимира Крейденка, голови районної ради Олександра Мордика, учасника бойових дій Другої світової війни Володимира Капітонова, заступника військового комісара В’ячеслава Фіщука, голови Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамари Селезньової та інших.

5 6 7

Всі вони згадували страшні події Другої світової війни та дякували сивочолим героям за можливість мирно жити на нашій землі.

8 9

На знак пошани та подяки ветеранам присвячували вірші, співали пісні, дарували квіти. Хвилиною мовчання та військовим салютом вшанували пам’ять полеглих солдатів.

11 10

12

Наприкінці мітингу присутні заспівали Гімн України, запустили в небо сині і жовті гелієві кульки, поклали квіти до Меморіалу Пам’яті та, за традицією, пригостилися солдатською кашею.

13 14

15 16