Показати меню

Ознайомилися зі станом будівництва Семенівської сільської амбулаторії сімейної практики

середа, 15 Вересень 2021, 09:20
stroysemamb0

В рамках робочої поїздки до Мелітопольського  району  голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом зі своїм заступником Едуардом Брутманом ознайомилися із станом будівництва сільської амбулаторії сімейної практики в селі Семенівка.

Разом із головою Мелітопольської районної державної адміністрації Ігорем Судаковим, заступником Семенівського сільського голови Павлом Нетребко, лікарем Семенівської сільської амбулаторії сімейної практики Олегом Обрубовим було оглянуто стан будівництва медичного закладу, обговорені кінцеві терміни виконання робіт та проблемні питання.

stroysemamb1

stroysemamb2

stroysemamb3

«Довгий час це був проблемний об’єкт, так як практично з 2018 року роботи були заморожені. Та, завдяки сприянню Олександра Васильовича Старуха, вже у цьому році ми розраховуємо відкрити амбулаторію для жителів Семенівської громади», – зазначив Ігор Судаков.

stroysemamb7

На даний час на об’єкті «Великого будівництва» виконано улаштування несучих стін та перегородок з газобетону, підлоги і відмостки, встановлені внутрішні інженерні мережі. Ведуться підготовчі роботи з монтажу покрівлі та встановлення дверей і вікон. Сільська амбулаторія будується за кошти державної субвенції та співфінансування з обласного бюджету. В ній працюватимуть двоє лікарів сімейної медицини. Для їх зручності в приміщенні, крім медичних кабінетів, обладнають і кімнати для їх проживання.

stroysemamb4

stroysemamb5

«До кінця року мають завершити і цей медзаклад, щоб лікарі отримали комфортні умови роботи, а місцеві мешканці – якісні медичні послуги. Після закінчення всіх робіт обласна влада разом із місцевою громадою почнуть шукати можливості забезпечення амбулаторії новим сучасним обладнанням», – прокоментував Олександр Старух.

stroysemamb6