Показати меню

Особлива увага до незламних духом

п’ятниця, 1 Грудень 2017, 14:37
inv

Сьогодні для мешканців Мелітопольського району, які мають обмежені функціональні можливості, на базі Семенівського сільського будинку культури відбувся районний захід під назвою «Посели добро в своем сердце», адже щороку третього грудня весь світ відзначає день інвалідів.

Захід передбачав консультації з різнопрофільними спеціалістами, надання перукарських послуг, традиційний урочистий концерт, пригощання солодощами та звичайне живе спілкування.

.

inv1

У фойє сільського будинку культури розмістилися фахівці управління Пенсійного фонду та соціального захисту населення райдержадміністрації, які надавали консультації, відповіді та роз’яснення на хвилюючі питання громадян зазначеної категорії, вирішували нагальні проблеми, які входять до їх компетенції, надавали цінні поради та рекомендації. Крім того, всі бажаючі мали змогу отримати перукарські послуги.

inv2 inv3 inv4

Друга частина заходу — урочиста, передбачала відпочинок «для душі». На сцені виступали найталановитіші творчі колективи району, які своїми яскравими номерами радували глядачів. Організатори заходу намагались створити в залі доброзичливу атмосферу, для того, щоб люди з особливими потребами хоча б на мить забули про свої вади та хвороби, відчули себе повноцінними членами суспільства.

inv6 inv7 inv5

До присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська, яка висловила найтепліші слова учасникам заходу, на долю яких випали нелегкі випробування, побажала їм та їхнім родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і звичайного людського щастя.

inv8

Найактивніші представники вищезазначеної категорії населення та безпосередньо ті, хто повсякденно переймаються проблемами інвалідів, були нагороджені почесними грамотами та квітами.

inv9

У цей день, людям з фізичними вадами приділяли особливу увагу, намагались подолати фізичні і соціальні бар’єри, які перешкоджають повноцінній участі інвалідів у житті суспільства, тому що інваліди — це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.