Показати меню

Основна мета — покращити криміногенну ситуацію в районі

четвер, 2 Серпень 2018, 13:30
zaskrim0

Забезпечення правопорядку та покращення криміногенної ситуації в районі — один з пріоритетних напрямків роботи районної влади. Питання безпеки та порядку на території району постійно порушуються під час проведення нарад щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району.

Перше питання, яке було розглянуто очільниками району, головами сільських рад та представниками правоохоронних органів в ході проведення засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, стосувалось стану боротьби зі злочинністю та здійсненню заходів, направлених на оздоровлення криміногенної ситуації в районі.

Під час розгляду зазначеного питання головою районної державної адміністрації Сергієм Селевичем було зазначено, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.07.2018 № 388 «Про затвердження плану заходів із протидії злочинності та профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Запорізької області на 2018–2021 роки» райдержадміністрацією розробляється відповідна програма профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки, розвитку матеріально-технічної бази правоохоронних органів на території району.

zaskrim1

Згідно з цією програмою пропонуються шляхи щодо взаємодії органів поліції та прокуратури з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері забезпечення правопорядку, профілактика злочинності, покращення криміногенної ситуації у населених пунктах району.

Вищезазначена програма передбачає проведення щотижневих нарад з керівниками правоохоронних органів щодо профілактики правопорушень та забезпечення правопорядку на території району, запровадження механізму проведення щоквартальних особистих прийомів громадян головою райдержадміністрації спільно з начальником територіального підрозділу ГУНП, звітування керівника Мелітопольського відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території, здійснення моніторингу осіб, схильних до правопорушень, забезпечення змістовного дозвілля та зайнятості учнівської молоді в позаурочний час, особливо дітей, схильних до правопорушень тощо.

Крім того, Сергій Селевич запропонував сільським головам розробити місцеві програми на кшталт програмі «Безпечне місто (район)» із забезпечення належного освітлення та обладнання місць масового скупчення громадян, в’їздів-виїздів з населеного пункту системами відеоспостереження.

medzas1

Всі запропоновані заходи направлені на попередження злочинності, покращення рівня розкриття злочинів та оздоровлення криміногенної ситуації в Мелітопольському районі.