Показати меню

Оргкомітетом обговорені питання та прийняті важливі рішення

вівторок, 16 Січень 2018, 12:28
orgkom

Голова районної державної адміністрації Олександр Мангул провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та 30-ї річниці заснування Мелітопольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). До складу оргкомітету увійшли працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, особи місцевого самоврядування, представники медичних та правоохоронних органів, сільські голови та громадськість.

Основне питання, яке обговорювались в ході засідання, стосувалось  проведення районного заходу з нагоди відзначення вищезазначених дат.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Узунова доповіла про соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав. Після заслуховування інформації, присутні перейшли до обговорення пропозицій щодо проведення урочистостей. Так, було вирішено провести районний захід 15 лютого поточного року, який передбачатиме участь у мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам (м. Мелітополь) та концертну програму на базі Семенівського будинку культури.  З метою проведення районного заходу на високому організаційному та культурному рівні, відповідним працівникам були надані доручення та рекомендації.

Крім того, членами організаційного комітету було визначено та  затверджено перелік заходів, які відзначатимуться у 2018 році на території Мелітопольського району.