Показати меню

Операцію «Врожай-2017» розпочато

п’ятниця, 19 Травень 2017, 11:17
vrozhay2017

Нещодавно головою райдержадміністрації Олександром Мангулом було підписано розпорядження № 75 «Про організацію проведення заходу «Врожай-2017». Відповідно до розпорядження створено робочу групу, яка спільно з податковими, правоохоронними та іншими органами працюватиме над виявленням фактів незаконного використання земельних ділянок, обстежуватиме земельні ділянки, які знаходяться в оренді, щодо термінів, розміру плати та умов договору оренди землі, встановлюватиме земельні ділянки без правовстановлюючих документів тощо.

Сьогодні, за участі фахівців управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та землевпорядників сільських рад відбулось засідання робочої групи з питань організації проведення операції «Врожай – 2017».

В ході засідання присутні обговорили етапи проведення операції, розглянули форми моніторингу стану використання сільськогосподарських земель суб’єктами господарювання та відпрацювали механізм опрацювання інформації щодо наявних земель, землекористувачів та землевласників.