Показати меню

Олександр Мангул: здорове покоління —показник розвитку держави

п’ятниця, 19 Травень 2017, 15:38
medicina

Медицина — одна з найбільш стратегічно важливих галузей для розвитку території, тому питання стабільного функціонування медичних закладів та якості надання медичних послуг населенню району тримається на особливому  контролі голови райдержадміністрації.

Сьогодні Олександр Мангул провів чергову нараду з керівниками медичних установ району. Основне питання, яке розглядалося в ході наради, стосувалось стану реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Мелітопольському районі.

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Тверда поінформувала про виконання урядової програми, акцентувавши увагу на механізмі надання фінансової звітності та документального підтвердження продажу лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, аптечними закладами району. Крім того, вона звітувала  про проведення виїзних прийомів лікарів до віддалених населених пунктів району для обстеження пацієнтів на місцях, видачі їм медичних висновків та рецептів.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун доповіла про стан фінансування урядової програми «Доступні ліки», наголосивши на фінансовому розподілі коштів між медичними установам району.

Головний лікар Мелітопольської центральної районної лікарні Сергій Селевич порушив питання щодо необхідності додаткового виділення коштів центральній районній лікарні на проведення ремонтних робіт стерилізаційного приміщення та інфекційного відділення, придбання автоклаву, проведення щорічного медогляду вчителів.

Також було розглянуто питання щодо реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Костянтинівка.

По закінченню наради Олександром Мангулом було надано доручення детально вивчити потреби та пропозиції районних установ охорони здоров’я та врахувати їх при складанні проекту рішення районної ради про уточнення районного бюджету на 2017 рік.