Показати меню

Олександр Мангул: урочистості до Дня Державного Прапору та Дня незалежності України відбудуться на гідному рівні

четвер, 3 Серпень 2017, 14:04
sv nz pr

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Мангул провів засідання робочої групи щодо підготовки та проведення урочистостей до Дня Державного Прапору та Дня незалежності України. На засідання були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування та інші.

Розпочав засідання Олександр Мангул, зазначивши, що День Державного Прапору та День незалежності України — одні з найголовніших державних свят, які засвідчують повагу до подвигів борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави. Він зауважив, що районні урочистості відбудуться на гідному рівні, акцентувавши увагу на забезпеченні громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів.

Начальник відділу культури, туризму та спорту райдержадміністрації Наталя Фатєєва запропонувала присутнім орієнтовний план проведення урочистостей. Після обговорення пропозиції члени робочої групи прийняли спільне рішення провести районний захід 23 серпня о 16 годині на території с. Семенівки, залучивши представників громадських організацій, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, волонтерів, діячів освіти, науки та культури.

Організатори заходів обіцяють цікаве свято, насичене духом патріотизму, почуттям любові до рідної Батьківщини та поваги до державних символів України. Для всіх гостей буде організована фотозона в національному стилі, майстри декоративно-ужиткового мистецтва демонструватимуть свої найкращі вироби, учасники танцювальних колективів даруватимуть цікаві номери та святковий флешмоб. Протягом всього заходу працюватимуть торгівельні майданчики.

Крім районного свята, урочистості відбудуться у всіх населених пунктах району. Вони включатимуть покладання квітів до пам’ятних знаків, широке розміщення національної символіки, концерти, привітання тощо.