Показати меню

Олександр Мангул: головні принципи роботи — людяність, відкритість, відповідальність та увага до людей

вівторок, 5 Грудень 2017, 10:52
narada_mang0

Голова районної державної адміністрації Олександр Мангул провів оперативну нараду із начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації. Під час наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу протягом минулого місяця та визначили пріоритети на майбутнє.

Першою заслухано начальника управління фінансів Наталю Супрун, яка поінформувала про стан справ в галузі фінансів. Окремо було зауважено, що виконання планових показників становить 107 %, нещодавно районом отримано стабілізаційну дотацію та медичну субвенцію. На найближчій сесії районної ради розглядатимуться питання стосовно уточнення бюджету поточного року та прийняття бюджету на 2018 рік.

Керівник відділу освіти Тетяна Безбородих повідомила, що опалювальний сезон в закладах освіти проходить без ускладнень та перебоїв. У деяких навчальних закладах проходять поточні та капітальні ремонти, зокрема в інклюзивних класах та інклюзивно-ресурсному центрі. Рівень захворюваності школярів не перевищує епідемічний поріг.

Начальник управління агропромислового розвитку Михайло Данченко розповів про стан посівів озимих культур, закупівлю мінеральних добрив та забезпеченість господарств району насінням.

Світлана Узунова, яка представляє управління соціального захисту населення, у своїй доповіді зауважила, що станом на поточну дату за субсидією звернулося 14 000 домогосподарств. Всі поточні виплати проходять вчасно та у повному обсязі.

Підводячи підсумки наради, Олександр Мангул надав доручення присутнім та підкреслив, що головними принципами його роботи є людяність, відкритість, відповідальність та увага до людей. Саме таких якостей він вимагає від своїх підлеглих.

narada_mang1 narada_mang2