Показати меню

Олександр Мангул: актуальні питання життєдіяльності району вирішуються райдержадміністрацією вчасно та якісно

вівторок, 3 Жовтень 2017, 13:26
koleg0

Актуальні питання життєдіяльності району розглядалися сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації. Перше питання порядку денного стосувалось готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Мелітопольського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

В ході доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, з питань житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Юлії Бовкун було зауважено, що керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,  центральної районної лікарні, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», підприємств житлово-комунального господарства, селищним та сільськими головами була проведена робота, в межах наявного фінансового ресурсу, щодо підготовки до початку опалювального періоду. В цілому, підготовка об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства в районі вже завершена. Опалювальний сезон 2017/2018 років планується розпочати своєчасно, виходячи з кліматичних умов та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації.

koleg1

Також на засіданні колегії розглядалося питання щодо підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей Мелітопольського району влітку 2017 року. В результаті проведеної роботи на організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року використано 463,300 тис. грн, що вдвічі більше у порівнянні з 2016 роком. Крім того, збільшилась кількість дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком в пришкільних таборах з денним перебуванням з числа потребуючих особливої уваги та підтримки (з 179 у 2016 році до 300 дітей у 2017 році), підвищена вартість харчування в пришкільних таборах. За рахунок коштів місцевого бюджету отримали послуги з оздоровлення та відпочинку 405 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Заслухана інформація була прийнята до відома. Присутні отримали рекомендації щодо збільшення асигнувань на заходи з оздоровлення дітей району при формуванні бюджетів на наступний рік.

koleg2