Показати меню

Очільник району привітав Полянівську школу з Днем народження

середа, 10 Квітень 2019, 15:38
poldr0

Сьогодні одна з найстаріших шкіл Мелітопольського району відзначає 110-у річницю з Дня заснування. До цієї знаменної дати Полянівська школа І–ІІІ ступенів йшла довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих вчителів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.

Привітали шкільну родину зі знаменною датою голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, його заступник Ольга Станчевська та начальник відділу освіти Тетяна Безбородих. У ході свого візиту Сергій Селевич зазначив, що школа — це не тільки стіни, насамперед, це — дух творчості, ініціативи та енергійності, це пам’ять і наступність поколінь, це педагоги, які щодня переступаючи поріг, сіють зерна доброго, розумного, вічного. Саме їм сьогодні вдячні сотні випускників, які стали відомими лікарями, вчителями, працівниками сільськогосподарського виробництва за турботу, щедре серце, вимогливість та доброзичливість, набуті глибокі знання, вміння долати труднощі та життєві незгоди.

Наостанок, очільник району ознайомився з умовами навчання учнів та вручив педагогічному колективу комп’ютер. Тетяна Безбородих вручила нагороди найкращим педагогам та технічним працівникам закладу.

poldr1