Показати меню

Обрано керівника інклюзивно-ресурсного центру

вівторок, 7 Серпень 2018, 16:21
irc

В Україні діти з особливими потребами довгий час були ізольовані від своїх однолітків. Інтернати чи індивідуальне навчання забезпечують знаннями, але відбирають можливість спілкуватися, стають на заваді соціалізації таких учнів. І лише сьогодні суспільство робить перші кроки назустріч дітям з інвалідністю.

За ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко інклюзивна освіта плідно та ефективно розвивається в усіх регіонах України.

Створення інклюзивно-ресурсних центрів є однією зі складових розвитку інклюзії. В поточному році в Мелітопольському районі розпочав свою роботу комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» МРР ЗО. Даний заклад працює на базі Костянтинівської СРШ «Прометей», він надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які мешкають в  Мелітопольському та Приазовському районах, а також на території Гірсовської ОТГ.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення посади директора цього центру. За результатами конкурсу протягом наступних 5 років очолюватиме КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» МРР ЗО Наталя Куцевалова.