Показати меню

Обласні змагання серед людей з обмеженими можливостями

п’ятниця, 10 Серпень 2018, 16:08
zmaginv0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю, яка проходила в Мелітопольському парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Вітаючи учасників заходу, Сергій Селевич зазначив, що фізична культура і спорт є одним з найважливіших напрямків реабілітації інвалідів. Для членів команд участь в спартакіаді — це не тільки шанс спробувати свої сили, а й можливість поспілкуватися, обмінятися думками та враженнями. Наостанок очільник району побажав всім учасникам змагання успіхів, натхнення і, звичайно, перемоги.

zmaginv1

У цьому році на урочисте відкриття обласної спартакіади вийшли шість команд з Мелітопольського, Якимівського, Приазовського районів і міст Мелітополя та Запоріжжя. Спортсмени з обмеженими фізичними можливостями змагалися у фігурній їзді на візку, баскетболі, дартсі, бадмінтоні і кеглях.

Мелітопольський район представляла збірна команда Мелітопольського районного товариства інваліді «Джерело», яка у загальному заліку посіла 4 місце. У особистому заліку 1 місце у фігурній їзді отримав Євген Барвінський (с. Семенівка), 2 місце — Марина Єршова (с. Костянтинівка). У змаганнях з бадмінтону золото здобула Рожкова Христина (с. Семенівка), у дартсі бронзу завоював Юрій Рудой (с. Костянтинівка).

zmaginv2

Всі переможці змагань отримали медалі, кубки та солодкі подарунки.

zmaginv3