Показати меню

Обговорено питання забезпеченості насінням озимих культур під урожай 2019 року

середа, 8 Серпень 2018, 16:17
984323617

Сьогодні за участі керівників та головних агрономів насіннєвих господарств проведено засідання робочої групи з питань забезпеченості насінням озимих культур під урожай 2019 року.

В ході обговорення питання порядку денного було поінформовано, що насіннєві господарства району, а це — ДП «ДГ «Відродження», ТОВ «АФ МИР», ФГ «Степове 2001», згідно з виробничими програмами на 2018 рік повинні реалізувати певний обсяг насіння еліти та першої репродукції озимої пшениці. В поточному році в підприємствах району наявні елітні сорти насіння озимої пшениці на реалізацію для розповсюдження та сортооновлення.

Крім того, головою ФГ «Степове 2001» Сергієм Зезулею було підкреслено, що в поточному році підприємством посіяно супереліту сортів Шпалівка і Шестопалівка, тому реалізовуватися буде елітне насіння даних сортів згідно з виробничою програмою. Також наявне насіння першої репродукції як поточного, так минулих років сорту Подолянка. Реалізація триває.

По закінченню заходу фахівцям управління агропромислового розвитку  було надане доручення щодо інформування підприємств району з питання наявності насіння озимої пшениці і ячменю еліти та першої репродукції для реалізації під урожай 2019 року.

Підприємствам з виробництва насіннєвого матеріалу було рекомендовано своєчасно придбати насіння еліти озимих культур для вирощування під урожай 2019 року.