Показати меню

Обговорено питання щодо надання допомоги інсулінозалежним пацієнтам

п’ятниця, 10 Січень 2020, 13:36
mednar0

Питання стосовно надання своєчасної та якісної медичної допомоги тримається на постійному контролі районної влади. Незважаючи на фінансові труднощі, вживаються всі можливі заходи задля забезпечення належного рівня медичної допомоги мешканцям району.

На сьогодні, за Урядовою програмою «Доступні ліки», жителі району мають змогу отримувати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою. Для пацієнтів нефрологічного профілю процедура гемодіалізу проводиться безкоштовно, крім того, хворі на цукровий діабет одержують інсулінознижуючі препарати також безкоштовно.

Сьогодні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Ольга Станчевська провела нараду за участі головного лікаря центральної районної лікарні Геннадія Ткаченка та його заступника з економічних питань Еліни Латишевої щодо забезпечення хворих на цукровий діабет необхідними медичними препаратами.

mednar2 mednar1

У ході наради було вирішено питання щодо укладання договору із аптечним закладом, який надалі видаватиме інсулін пацієнтам, умов договору та фінансових зобов’язань.