Показати меню

Обговорено механізм реалізації програми «Доступні ліки»

четвер, 13 Квітень 2017, 15:54
meh dos lik

З метою забезпечення українців необхідними лікарськими засобами, які покращуватимуть якість їх життя і запобігатимуть виникненню ускладнень та передчасної смертності, 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки».

З приводу реалізації даної програми в Мелітопольському районі голова районної державної адміністрації Олександр Мангул зустрівся із керівниками медичних установ Сергієм Селевичем, Оленою Твердою та Юлією Сахно.

В ході зустрічі було обговорені питання щодо механізму відшкодування ліків, фінансування даної програми, особливостей виписки рецептів, укладання договорів, переліку аптек та медичних препаратів, які беруть участь у програмі  тощо.

Для того, щоб мешканці віддалених населених пунктів району мали змогу отримати медичні висновки та рецепти на місцях було вирішено розробити графік виїзних прийомів кардіолога, педіатра та сімейного лікаря до віддалених населених пунктів.

Крім того, управлінню фінансів райдержадміністрації доручено підготувати проект розпорядження щодо розподілу субвенції з державного бюджету між медичними установами району на реалізацію даної програми.