Показати меню

Обговорені важливі питання подальшого розвитку району

середа, 9 Січень 2019, 16:22
rozv_rayon0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Спільно із сільськими головами було обговорено питання принципів формування та розподілу бюджету на 2019 рік. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун проаналізувала надходження та видатки районного бюджету-2018 та поінформувала про принципи розподілу бюджету нинішнього року.

Особлива увага була зосереджена на питанні стосовно розгляду пропозицій адміністративно-територіального устрою Запорізької області. До відома присутніх були доведені пропозиції Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Запорізької обласної державної адміністрації, згідно із якими у Запорізькій області були змодельовані системи адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня у складі 5 та відповідно 6 укрупнених районів.

rozv_rayon2

rozv_rayon3

Окремо було порушено питання створення об’єднаних територіальних громад у межах Мелітопольського району. Сільські голови озвучили  декілька пропозицій, які були обговорені присутніми. Головою районної державної адміністрації Сергієм Селевичем було запропоновано сільським головам протягом 3 днів надати письмові пропозиції щодо створення об’єднаних територіальних громад в межах району.

Незабаром ці питання розглядатимуться на засіданні робочої групи з підготовки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Мелітопольського району, затверджені пропозиції будуть передані на розгляд обласної державної адміністрації.

rozv_rayon1