Показати меню

Обговорені питання належного функціонування медичних закладів

понеділок, 13 Травень 2019, 16:52
mednar

Питання функціонування медичних закладів району обговорювалися сьогодні у ході наради при голові районної державної адміністрації.

Керівники центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадій Ткаченко та Олена Тверда поінформували Сергія Селевича про стан справ у підпорядкованих установах, окреслили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Так, було зазначено, що з лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги укладено 34830 декларацій, що складає 78,6 %. Станом на поточну дату за програмою «Доступні ліки» виписано 1513 рецептів, з яких 952 — відпущено. Також надана інформація щодо роботи кисневого концентратора, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та стану перетворення центральної районної лікарні у комунальне неприбуткове підприємство.

Окремо Сергієм Селевичем були порушені питання щодо будівництва нових амбулаторій, фінансового забезпечення закладів медицини первинного та вторинного рівнів, надання допомоги інсулінозалежним хворим, медичного обстеження осіб призовного віку, укладання договору між центральною районною лікарнею та Національною службою здоров’я України тощо.

Наприкінці наради очільник райдержадміністрації надав присутнім окремі доручення та рекомендації щодо подальшої роботи.