Показати меню

Обговорені питання безпечної життєдіяльності населення

четвер, 9 Листопад 2017, 14:51
kontr zbr

Районна державна адміністрація постійно працює над впровадженням в дію державної політики щодо зниження рівня травматизму невиробничого характеру на території району. З метою вироблення консолідованої позиції в питаннях безпечної діяльності населення та зниження рівня травматизму невиробничого характеру в районі створена та діє комісія з питань безпечної діяльності населення.

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Журавльова відбулося чергове засідання зазначеної комісії, де була розглянута низка актуальних питань. Так, обговорювалися питання стану підготовки доріг району та відповідних комунальних підприємств до зимового періоду, проведення роботи селищною та сільськими радами району із попередження травматизму, пов’язаного з ожеледицею. Також були озвучені результати перевірки навчальних закладів району до нового 2017/2018  навчального року, стану пожежної безпеки в них та затверджено план роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на І півріччя 2018 року.

Наприкінці заходу керівникам комунальних підприємств було рекомендовано здійснити перевірку стану техніки, яка застосовується для робіт у зимовий період, та наявності посипних матеріалів для боротьби з ожеледицею. Головам селищної та сільських рад було рекомендовано посилити контроль за роботою двірників та комунальних служб у зимовий період (очищення від снігу та посипання пішохідних доріжок, тротуарів, що ведуть до місць масового перебування людей).