Показати меню

Обговорені основні етапи будівництва закладів охорони здоров’я на території Новомиколаївської, Семенівської та Терпіннівської сільських рад

середа, 4 Липень 2018, 13:15
zasbud

З 1 січня 2018 року в Україні вступила в дію медична реформа, одним із першочергових кроків якої є розбудова медицини в сільській місцевості шляхом будівництва нових закладів охорони здоров’я.

З метою забезпечення належної якості медичного обслуговування, своєчасності, доступності для громадян, а також виконання поставлених завдань щодо будівництва закладів охорони здоров’я було прийняте рішення щодо будівництва нових медичних закладів на території Новомиколаївської, Семенівської та Терпіннівської сільських рад Мелітопольського району.

Головою райдержадміністрації Сергієм Селевичем було прийняте розпорядження, яким створено робочу групу з питань будівництва закладів охорони здоров’я на території  району. Сьогодні відбулося перше засідання зазначеної групи.

В ході засідання Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов, Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова та представники Семенівської сільської ради доповіли щодо стану проведеної роботи стосовно підготовки до будівництва закладів охорони здоров’я на відповідних територіях.

Також були обговоренні питання стосовно основних етапів підготовки та будівництва закладів охорони здоров’я на території району, особливостей фінансування цих заходів, можливостей підключення закладів до електромережі, водопостачання тощо.