Показати меню

Обговорена Стратегія розвитку Мелітопольського району

п’ятниця, 21 Грудень 2018, 16:03
radroz0

Сьогодні з робочим візитом на території Мелітопольського району перебував голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. Основна мета візиту — участь у Раді регіонального розвитку Мелітопольського району на 2019–2021 роки.

Розпочалося засідання Ради приємною місією голови облдержадміністрації, який вручив посвідчення та нагрудний знак до Почесного звання «Мати-героїня» мешканці с. Новгородківка, яка народила та виховала п’ятьох дітей, Олені Вінник.

.

radroz1 radroz2

У ході засідання голова районної державної адміністрації Сергій Селевич представив адміністративно-господарському активу району Стратегію розвитку Мелітопольського району на наступні роки.

Розпочалась доповідь із основних досягнень району за останні роки. Так, було зазначено на будівництві та реконструкції об’єктів соціальної сфери, ремонті доріг загального та місцевого значення, розвитку сільськогосподарської сфери, здобутках у сферах освіти і медицини.

radroz0

Друга частина виступу була присвячена основним напрямкам розвитку території на наступні три роки, зокрема: збільшенню надходжень до бюджету, розвитку енергозберігаючих та енергоефективних технологій, участі у грантових та інвестиційних проектах, підвищенню споживчого ринку, покращенню матеріально-технічного забезпечення об’єктів соціальної сфери.

Свої досягнення та плани на майбутнє озвучив і голова Новобогданівської ОТГ Дмитро Хлистун, акцентувавши основну увагу присутніх на збільшенні бюджету, в рамках реалізації реформи децентралізації об’єднаної територіальної громади, що дало можливість реалізовувати різноманітні проекти та плани.

Участь заході взяли представники міста Мелітополя, Якимівської райдержадміністрації, депутати обласної, районної та сільських рад, сільські голови, фахівці установ та організацій міста і району, громадськість. Всі вони мали змогу задати голові облдержадміністрації хвилюючі питання та отримати відповіді на них.

radroz4 radroz5

Також роз’яснення щодо вирішення своїх питань мали змогу отримати і мешканці району, які звернулися до Костянтина Івановича під час проведення прийому громадян. Були порушені питання газифікації села Мар’ївка Полянівської сільської ради та водопостачання села Трудове Новомиколаївської сільської ради. Всі питання заявників були взяті на особистий контроль керівництва області та району.

radroz6