Показати меню

Обдарована молодь — гордість району

четвер, 18 Травень 2017, 15:52
obdmol0

Сьогодні в залі Терпіннівського сільського будинку культури панувала надзвичайна атмосфера, адже на сцені виступали найобдарованіші діти Мелітопольського району, а за кулісами та в залі, їх схвильовано підтримували батьки та викладачі.

.

Найталановитіших переможців Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів вітали гучними оплесками, грамотами та подарунками. Призерів різноманітних олімпіад та змагань нагороджували кубками, подяками та квітами. Старшокласники, які досягли найкращих результатів у навчанні, отримали грошові винагороди.

obdmol1

Вітали дітей з перемогами та вручали подарунки представники районної влади, відділу освіти райдержадміністрації, депутатського корпусу та Терпіннівської сільської ради.

obdmol5 obdmol2 obdmol3

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська побажала підростаючому поколінню не збавляти обертів, впевнено йти до поставленої мети та ніколи не здаватися. Також вона висловила слова вдячності вчителям, які щоденно вкладають в дітей свої знання, уміння, досвід і душу та вручила сертифікат на отримання ноутбуку Костянтинівському НВО № 1 «Таврія».

obdmol6

Окрім слів подяки, педагоги та тренери отримали грамоти та подяки від керівництва району.

Урізноманітнювали свято виступи творчих колективів Мелітопольського району, які створювали у залі святкову атмосферу.

obdmol7 obdmol8 obdmol9

Спільне фото на пам’ять завершило свято обдарованої молоді, а здійняті у блакитне небо різнокольорові повітряні кульки стали символом майбутніх перемог та здобутків наших школярів.