Показати меню

Новорічний подарунок для родини Грищенків

четвер, 29 Грудень 2016, 15:06
0

В Мелітопольському районі постійно приділяється увага особливим категоріям громадян, зокрема, ветеранам, інвалідам, воїнам-інтернаціоналістам, Чорнобильцям, дітям-сиротам та іншим. Нещодавно, у зв’язку із подіями на сході країни, в цей перелік включено ще одну категорію – учасник Антитерористичної операції, кількість якої щоденно зростає. На сьогодні в районі мешкає 259 учасників бойових дій із зони АТО, з них 5 інвалідів ІІІ групи, 1 – ІІ групи та 1 – І групи. Завдання районної влади – не залишати жодного без уваги, створити та покращити умови їх життєдіяльності.

Так, за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Мангула, було порушено питання стосовно придбання житла учаснику бойових дій – інваліду війни І групи, який отримав поранення в зоні проведення антитерористичної операції Олексію Грищенку. Справжній патріот своєї Батьківщини отримав в бою на Донбасі тяжке поранення та переніс декілька складних операцій. Внаслідок важкого вогнепального проникаючого  поранення хребта з пошкодженням спинного мозку, він опинився в інвалідному візку  та наразі має серйозні проблеми зі здоров’ям.

1 2

Районна державна адміністрація не могла залишитися осторонь проблем родини Грищенків. Для створення комфортних умов проживання, при сприянні обласної влади, з державного бюджету було виділено кошти для придбання житла для Олексія його дружини та 13-річного сина Богдана. Чимало зусиль було витрачено на оформлення документації, однак, обраний Олексієм будинок вже придбано та оформлено.

3

Сьогодні, привітати сім’ю Олексія Грищенка із отриманням нового помешкання та вручити ордер власника житла прибули губернатор Запорізької області  Костянтин Бриль, керівники району Олександр Мангул та Олександр Мордик, Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань та представники громадської організації «Побратим». Вони ще раз подякували справжньому герою за захист Вітчизни, вручили ключі від омріяного будинку та подарунки на новосілля.

4 5

Окрім привітань, Костянтин Бриль ознайомився із новими умовами проживання родини та пообіцяв навесні провести ремонтні роботи подвір’я.

6

В свою чергу голова райдержадміністрації Олександр Мангул зазначив, що районна державна адміністрація і надалі дбатиме про родину Грищенків, а також всіляко сприятиме вирішенню нагальних проблем їх та інших захисників України.

7

Сохранить