Показати меню

Нове із новою сучасною амбулаторією

понеділок, 11 Червень 2018, 16:27
novamb0

Сьогодні для всієї громади с. Нове справжнє свято — відкриття відремонтованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У 2013 році Новенською сільською радою було замовлено проект реконструкції амбулаторії, а в 2016 розпочалось будівництво. Всі будівельні роботи виконувала генеральна підрядна організація ТОВ «Универсал-Буд». За роки будівництва цього об’єкту було використано близько 7 млн грн: з державного бюджету — 4,5 млн грн, з обласного — 1 млн грн,  з бюджету сільської ради — близько 1,4 млн. грн.

.

novamb1 novamb2

За ці кошти було повністю відремонтовано приміщення лікарського закладу, відновлено дах, побудовано котельню, обладнано навколишню територію. Внаслідок проведення внутрішніх робіт, кабінети амбулаторії —зручні, просторі, світлі, обладнані новими сучасними медичними меблями та медобладнанням.

novamb3 novamb4 novamb5

За рахунок проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та завдяки підтримці Новенської сільської ради АЗПСМ с. Нове забезпечена повним комплектом медичного обладнання для надання первинної допомоги своїм пацієнтам, а їх, за всіма підрахунками, буде чимало. Новенська амбулаторії загальної практики сімейної медицини розрахована на обслуговування 6-ти населених пунктів (села Нове, Данило-Іванівка, Тащенак, Садове, Піщанське, Зелене), радіус обслуговування зазначеного медзакладу складає 12 км. Структурними підрозділами амбулаторії загальної практики села Нове будуть пункти здоров’я в селах Данило-Іванівка та Садове. Амбулаторія буде розгорнута на 5 ліжок денного стаціонару.

novamb6 novamb7 novamb8

Слід зазначити, що в рамках реалізації зазначеного проекту передбачено житло для головного лікаря амбулаторії із наданням йому службового транспорту з водієм. Штатна чисельність амбулаторії складатиметься із лікаря загальної практики-сімейний лікар, трьох медичних сестер, лаборанта, санітарки, водія та оператора котельні.

На святковий захід з нагоди відкриття сучасного медичного закладу нового типу в с. Нове приїхало чимало гостей: перший заступник губернатора Запорізької області Елла Слепян, керівники районної та міської влади, депутати різних рівнів, сільські голови та інші.

novamb9 novamb10 novamb11

«Відкриття амбулаторії — значна подія для розвитку території. Сучасна амбулаторія повністю укомплектована медичним обладнання. Це приклад дії медичної реформи в сучасних умовах», — зазначив у своєму привітанні голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

novamb12 novamb13

Багато теплих привітань, слів подяки та побажань лунало під час заходу, також були і численні подарунки.

novamb14 novamb15

Сподіваємось, що нова амбулаторія забезпечить мешканців ради якісною медичною допомогою, а персонал закладу — належними умовами праці.

novamb16