Показати меню

Навчання вчителів англійської мови

середа, 13 Червень 2018, 14:38
nam

Сьогодні друга група вчителів англійської мови Мелітопольського району завершує очну сесію навчань на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит» за програмами Нової української школи.

Заняття тривали три дні – серед них дискусії, семінари та тренінги. Головне, що навчальний матеріал в більшості спрямований на практичну діяльність. Серед великої кількості питань вчителі відзначають: якою буде мотивація школярів у першому класі; як виглядатиме класна кімната; як здійснювати оцінювання; як створювати цікаве навчальне середовище. З метою результативного впровадження ідей нової української школи, вчителю, насамперед, необхідно опанувати нові методики, реалізувати сучасне навчання, оскільки це зовсім інші програми, нові підручники, інтегроване навчання. А все це вимагає відповідних навичок. Тому досвідчений тренер Світлана Бєляєва ділиться досвідом, знаннями, методами та прийомами, які були отримані під час тренувань, організованих Британською Радою в Україні протягом 2017–2018 року.

Всі вчителі англійської мови району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році успішно завершують навчання та висловлюють сподівання, що належне матеріально-технічне забезпечення, наявність творчо працюючих вчителів-фахівців забезпечать успішний старт 2018/2019 навчального року і нададуть можливість розкрити потенціал кожної дитини, яка не лише отримуватиме знання, а й буде здатна успішно застосовувати їх у майбутньому самостійному житті.