Показати меню

Нарада з питань медицини

п’ятниця, 15 Листопад 2019, 13:12
mednar

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич провів нараду з керівниками медичних закладів району.

До порядку денного були включені питання стосовно ходу опалювального сезону 2019/2020 років у закладах охорони здоров’я району, стану надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет, стану підписання декларацій із сімейними лікарями, реалізації урядової програми «Доступні ліки», а також щодо поточної діяльності та проблемних питань медичних закладів Мелітопольського району.

У ході доповідей головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Твердої та завідувачки поліклініки центральної районної лікарні Марини Юрків було зазначено наступне.

Проблем у проходженні опалювального періоду не спостерігається, температурні показники в лікувальних закладах у межах норми. Пацієнти із цукровим діабетом забезпечуються відповідними ліками. На сьогодні укладено 31 455 декларацій, що становить 71,1 % від загальної кількості населення, спостерігається приріст підписаних декларацій. Лікарі Центру ПМСД виписують рецепти для отримання безкоштовних ліків, пацієнти мають змогу отримувати ліки у відповідних аптечних установах. 12 листопада було оголошено тендер на придбання телемедиційного обладнання для деяких сільських амбулаторій, 28 листопада — відбудеться аукціон.

Наостанок були порушені питання щодо проведення ремонтних робіт у рентген-кабінеті центральної районної лікарні та проведення рентгенологічних досліджень для населення району.

Завершуючи нараду, Сергій Селевич доручив Олені Твердій вжити можливих заходів щодо збільшення кількості укладених декларацій.