Показати меню

Нарада з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації

п’ятниця, 10 Січень 2020, 13:29
aparatna narada0

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська провела нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації.

У ході наради було порушено коло актуальних питань та робочих моментів поточної діяльності.

Розпочалась нарада з інформації начальника управління фінансів Наталі Супрун про надходження до районного бюджету у січні 2020 року.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Фатєєва доповіла про початок навчального процесу у закладах освіти району, стан проходження опалювального сезону та проблемні питання галузі. Так, було зазначено, що з 8 січня у всіх навчальних закладах розпочато навчальний процес після канікулярного періоду, температурні показники в закладах освіти в межах допустимих норм, опалювальний сезон проходить стабільно, без суттєвих проблем та збоїв.

aparatna narada1 aparatna narada2

Продовженням наради стала інформація начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлани Узунової, яка зауважила на роботі управління щодо виконання державної політики у сфері соціального захисту населення, а саме: стану виплати субсидій, пільг та різних видів соціальної допомоги.

Крім того, було порушено питання стосовно соціального захисту дітей на території району та показників кількості дітей, не влаштованих в сімейні форми виховання.

Наостанок були розглянуті проблемні питання, а також надані окремі доручення відповідним працівникам.