Показати меню

Нарада з керівниками закладів охорони здоров’я

п’ятниця, 4 Жовтень 2019, 13:52
narmedgl

Традиційна нарада з керівниками медичних установ району була проведена сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Селевича.

Розпочалась нарада із доповідей представників центральної районної лікарні та Центру ПМСД щодо стану справ у підпорядкованих установах, проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Так, заступником головного лікаря Центру ПМСД Яною Мандич було поінформовано, що лікарями Центру укладено 29960 декларації, що становить 67 %, завершена підготовка до опалювального періоду, за Урядовою програмою «Доступні ліки» видаються безкоштовні ліки, вживаються заходи щодо вирішення питання кадрового забезпечення закладів медицини первинного рівня.

Завідувачка поліклінікою центральної районної лікарні Марина Юрків доповіла про надання допомоги хворим на цукровий діабет, завершення підготовки до опалювального періоду тощо.

Завершуючи нараду Сергій Селевич акцентував увагу на якості та своєчасності надання медичної допомоги та надав відповідним особам окремі доручення.