Показати меню

Нарада з керівниками медичних закладів району

п’ятниця, 5 Липень 2019, 13:29
mednar

Традиційна нарада з керівниками медичних установ району була проведена сьогодні головою райдержадміністрації Сергієм Селевичем.

У ході наради керівники центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадій Ткаченко та Олена Тверда поінформували про стан справ в підпорядкованих установах.

Окрема увага було прикута до питань щодо стану підписання декларацій із сімейними лікарями району, відшкодування вартості препаратів інсуліну, роботи швидкої допомоги на території Новгородківської сільської ради, фінансової ситуації, перспектив функціонування ФАПів та ФП,  поточної діяльності та проблемних питань медичних закладів району.

Так, присутніми було зауважено, що станом на поточну дату лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги укладено 35072 декларації, що складає 79,1 % від загальної кількості мешканців району. За програмою «Доступні ліки» виписано 4432 рецепти на отримання безкоштовних ліків, з яких 2912 відпущено аптечними закладами. Всі медичні заклади працюють у штатному режимі.