Показати меню

Нарада з головами об’єднаних територіальних громад

п’ятниця, 20 Листопад 2020, 16:21
naradotg0

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Цапа, за участі голови районної ради Ігоря Судакова, відбулася нарада, щодо організації надання послуг у сфері соціального захисту та трансформації Центру надання адміністративних послуг.

На нараді були присутні голови об’єднаних територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, директор Мелітопольського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) МРР ЗО».

В ході наради обговорювалися питання щодо утворення служб у справах дітей сільськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад, надання послуг у сфері соціального захисту та соціального забезпечення населення району (в т.ч. соціальних послуг на непрофесійній основі), про трансформацію Мелітопольського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді та Центру надання адміністративних послуг Мелітопольської районної державної адміністрації.

За результатами проведеної наради об’єднаним територіальним громадам району рекомендовано у структурі виконавчих комітетів ОТГ створити служби у справах дітей, центри соціальних служб, центри надання соціальних послуг тощо.

naradotg1 naradotg2