Показати меню

На території Семенівської сільради може з’явитися нове військове містечко

понеділок, 7 Травень 2018, 08:51
vm0

Питання щодо облаштування інженерної мережі військової частини Семенівської сільської ради обговорювалося сьогодні керівництвом районної та сільської влади.

З робочою поїздкою до військової частини, яка розташована на території Семенівської сільської ради, завітав голова районної державної адміністрації Сергій Селевич. Разом із ним прибули директор Мелітопольського лісомисливського господарства Мирон Полуліх, начальник земельного відділу Семенівської сільської ради Ірина Логвін, фахівці райдержадміністрації, керівники підрядних організацій та інші представники районних структур.

Перебуваючи на місці, вони оглянули територію частини та обговорили можливості будівництва нових казарм та багатоповерхових будинків для постійного проживання військовослужбовців разом зі своїми родинами. Також в планах влади благоустрій та впорядкування навколишньої території частини.

Директор підрядної організації ТОВ «Акві-буд» Анатолій Цебенко ознайомив присутніх із проектом будівництва та поінформував про основні етапи і строки виконання робіт.

Крім того, в рамках зустрічі було порушено питання щодо будівництва очисних споруд, а саме розміщення накопичувального резервуару.

vm1 vm2