Показати меню

На Мелітопольщині триває ремонт доріг

понеділок, 13 Вересень 2021, 21:37
remdorkahov0

Голова районної державної адміністрації Ігор Судаков разом із Мелітопольським міським головою Іваном Федоровим та начальником служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем здійснив виїзд на автомобільну дорогу М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог).

В ході обстеження було зазначено, що стан дорожнього покриття в сторону Нової Каховки вже довгий час був критичний. Через велику кількість проїжджаючих транспортних засобів на окремих ділянках дороги спостерігалися колії, вибоїни та зсуви, що значно ускладнювало рух та викликало велике незадоволення населення.

У цьому році, за підтримки голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха, дана автомобільна дорога потрапила до об’єктів реконструкції за програмою Президента України «Велике будівництво».

Для того, щоб якомога скоріше завершити ремонт, підрядна організація працює цілодобово. Підсумовуючи Ігор Ігорович запевнив, що вже у цьому році пересування даним шляхом по Мелітопольському району буде комфортним та якісним.

remdorkahov1

remdorkahov2

remdorkahov3