Показати меню

На локаціях «Активні парки» відбулися спортивні розминки за участі представників влади

понеділок, 13 Вересень 2021, 10:13
aktivpark0

Спорт – запорука нашого здоров’я. Саме з метою впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, зниження рівня захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, Президентом України Володимиром Зеленським було започатковано соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України».

З нагоди відзначення всеукраїнського Дня фізкультури і спорту на локаціях «Активні парки» відбулися спортивні розминки за участі голови Мелітопольської райдержадміністрації Ігоря Судакова, інших представників влади, заслужених майстрів спорту, тренерів і вихованців спортивних клубів та всіх не байдужих до спорту.

aktivpark1

aktivpark2

aktivpark3

З метою популяризації занять фізичною культурою та спортом керівництво району і міста долучилися до тренування виконуючи разом з дітлахами вправи під енергійну музику.

aktivpark4

aktivpark5

aktivpark6

Гучно, весело, невимушено, а головне результативно минула фізкультхвилинка, лишивши по собі купу позитивних вражень і яскравих емоцій. Долучайтесь до спорту, бо це завжди корисно та цікаво!

aktivpark7

aktivpark8

aktivpark9

aktivpark10