Показати меню

На базі Новенської бібліотеки відбувся обласний семінар

середа, 6 Червень 2018, 18:51
bibsem0

З метою підвищення кваліфікації працівників сільських бібліотек на базі бібліотек с. Нове та с. Семенівка відбулась лабораторія професійної майстерності під назвою: «Готовність до змін — ознака сучасної книгозбірні».

Представники Департаменту культури, туризму, національностей та релігії облдержадміністрації, фахівці бібліотечної справи районів Запорізької області, посадовці районної державної адміністрації та інші присутні обговорили питання щодо розвитку бібліотечної системи. В рамках інноваційного марафону були порушені теми: «Креативи по-новому», «Бібліотека в структурі Центру культури та дозвілля», «Сходинками зростання». Крім того, учасники заходу мали змогу ознайомитися із родзинками виставкової роботи від Мелітопольської центральної районної бібліотеки.

bibsem1

«Проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи, створення об’єднаних територіальних громад спонукають до швидкої технічної та технологічної модернізації бібліотечних установ. Бібліотеки є необхідною складовою суспільного життя. Вони потрібні багатьом групам населення: безробітним — для пошуку інформації про вакансії; молоді — з метою поглиблення знань, отриманих у школі; людям похилого віку, які полюбляють читати книжки чи періодичні видання, та всім, хто має потребу в спілкуванні. Місцева влада підтримує бібліотечні установи. В них проводяться капітальні ремонти, оновлюються меблі та техніка, виділяються кошти на поповнення бібліотечних фондів тощо. Ці заходи дозволяють розширити можливості бібліотек, наблизити їх до користувачів, створити комфортне середовище для спілкування, одержання необхідної інформації», — зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Селевич під час свого виступу. Він запропонував всім присутнім відвідати декілька бібліотек Семенівської та Новенської сільських рад, які на сьогодні стали сучасними закладами, з новими меблями та необхідною комп’ютерною технікою.

bibsem2

По закінченню обласного семінару присутні отримали цікаву та корисну інформацію, а також відмітили високий рівень матеріально-технічного забезпечення відвіданих бібліотечних закладів району.

bibsem4 bibsem5

Крім того, бібліотекарі області отримали змогу відвідати Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила» та ознайомитися з іншими пам’ятками архітектури нашого району.