Показати меню

Мелітопольський район взяв участь у Покровському ярмарку

субота, 6 Жовтень 2018, 14:25
pokrov0

6–7  жовтня в місті Запоріжжі на Прибережній магістралі відбувається традиційний щорічний Покровський ярмарок із масштабними гуляннями, смачними їствами та цікавими розвагами.

На Покровському ярмарку кожна територія області оформила тематичні майданчики, де поряд з виставкою досягнень сільського господарства, промисловості декоративно-ужиткового мистецтва проходила концертна програма за участю творчих аматорських колективів.

Традиційно у Покровському ярмарку взяли участь творчі колективи Мелітопольщини, а районні аграрії та бджолярі із задоволенням представили продукцію власного виробництва.

pokrov2

Делегація Мелітопольського району презентувала керівництву області свою «візитну картку» національно-патріотичного напрямку із запальними українськими піснями і танцями. Родзинкою Мелітопольського районного майданчика стала яскрава фотозона в національному стилі.

pokrov4 pokrov5 pokrov6

Цього року у ярмарку задіяно понад 120 сільгосппідприємств області. Товаровиробниками представлено широкий асортимент сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки. На ярмарку за зниженими цінами було представлено м’ясну та молочну продукцію, овочі та фрукти,  яйця та борошно, соняшникову олію та рибу, крупи і макаронні вироби, зерно, мед та багато інших продуктів харчування.