Показати меню

Мелітопольський район — кращий в області за результатами соціально-економічного розвитку

середа, 21 Березень 2018, 15:32
melit ray

Кожного року в Запорізькому регіоні підводяться підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області. 2017 рік став вдалим для Мелітопольського району. За підсумками минулого року наш район очолив групу лідерів, посівши 1 місце за результатами підсумкової комплексної оцінки результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області.

Розрахунки рейтингу було здійснено за 39 показниками, які сформовані за 8 напрямами діяльності, такими як: промисловість та розрахунки за енергоносії (5 показників), 7 показників щодо розвитку сільського господарства, 6 показників стосовно державних фінансів, 2 показника по споживчому ринку, 6 показників щодо населення та ринку праці, 2 показника по житлово-комунальному господарству та будівництву житла, 4 показника з питань захисту прав дитини та 6 показників в галузі освіти, культури та охорони здоров’я.

Мелітопольський район посів 1 місце за напрямом «споживчий ринок», також переміг у напрямку «населення та ринок праці», увійшов до п’ятірки лідерів по промисловості та розрахунках за енергоносії, у сфері житлово-комунального господарства та будівництва житла, а у загальному рейтингу визнаний найкращим серед 20 районів Запорізької області.

Сподіваємося, що такі тенденції триватимуть і надалі, Мелітопольський район розвиватиметься на благо своїх мешканців та утримуватиме лідируючі позиції.