Показати меню

Мелітопольський район готується до свята Перемоги

п’ятниця, 13 Квітень 2018, 11:25
nahzaskom

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Журавльова відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення Дня пам’яті та примирення,  73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у оргкомітеті взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради, фахівці районних служб та інші.

До порядку денного були винесені питання щодо соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни, проекту плану підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Директор районного організаційно-методичного центру народної творчості Ірина Корнілова запропонувала проект сценарію святкування. Після його заслуховування члени організаційного комітету внесли деякі пропозиції та вирішили провести районне свято 8 травня о 10 годині в с. Терпіння.

Наостанок присутніх було поінформовано про виконання протокольних доручень засідання оргкомітету щодо підготовки районного заходу з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії від 20.03.2018.