Показати меню

Мелітопольський район готується до свят

середа, 11 Вересень 2019, 15:14
orgkomzah0

Сьогодні за участі працівників районної державної адміністрації, районної ради, сільських голів, представників ветеранських організацій та громадськості було проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки до відзначення Дня захисника України і Дня визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників у 2019 році.

Відкрив засідання голова райдержадміністрації Сергій Селевич, зауваживши на важливості відзначення цих свят та гідному рівні організації урочистих заходів.

Після розгляду проекту сценарію та обговорення пропозицій присутніх стосовно відзначення Дня захисника України, члени організаційного комітету прийняли рішення провести районний захід до Дня захисника України на території Семенівського будинку культури 11 жовтня поточного року.

Також під час засідання було порушено питання підготовки до святкування 76-ї річниці визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників.

У рамках підготовчих заходів були розглянуті пропозиції щодо благоустрою меморіального комплексу поховань воїнів на лінії оборони «Вотан» біля с. Мордвинівка. Задля проведення цих робіт та впорядкування території комплексу відповідним особам були надані окремі доручення і рекомендації.

Наступного засідання доповідачі звітуватимуть про виконання наданих доручень та підготують проект сценарію із відзначення Дня визволення Мелітопольського району.

orgkomzah1 orgkomzah2