Показати меню

Мелітопольські районні педагоги обмінювалися досвідом з польськими колегами

вівторок, 9 Жовтень 2018, 10:41
polosv0

У квітні цього року до Мелітопольської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України надійшла пропозиція від польських вчителів про організацію зустрічі у місті Жешув (Польща) з метою обміну досвідом. З цією метою до Дня працівників освіти була організована поїздка до Львова та Кракова, під час якої відвідана школа зі спортивним профілем м. Жешув.

Польські колеги з радістю поділилися досвідом роботи, організували зустріч у вигляді круглого столу. В ході заходу районні педагоги мали змогу поспілкуватися з директором польського навчального закладу та його заступником. Дуже цікавою і змістовною була екскурсія по навчальному закладу.

polosv1 polosv2

Наприкінці зустрічі начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Безбородих та голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ксенія Захарова подякували колегам за гостинність, запросили їх відвідати навчальні заклади Мелітопольщини та вручили  сувеніри з України та Мелітопольського краю.

polosv5

Подарунком до Дня працівників освіти стала екскурсія до старовинного міста Краків, де вчителі Мелітопольського району змогли побачити Королівський замок на Вавелі, Краківську площу Ринок, яка належить до найбільших у Європі. Завершилася цікава і змістовна подорож у м. Львові.

polosv6