Показати меню

Мелітопольська ЦРЛ із новим медичним обладнанням

середа, 7 Листопад 2018, 14:13
tserl0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич відвідав Мелітопольську центральну району лікарню. У ході візиту він  зустрівся з працівниками цього закладу та оглянув нове медичне обладнання офтальмологічного кабінету.

Варто зазначити, що рішенням районної ради від 16.08.2018 № 4 було виділено кошти Мелітопольській центральній лікарні для придбання медичного обладнання. Новітнє обладнання, встановлене у офтальмологічному кабінеті (лампа щілинна, офтальмоскоп, периметр настільний, набір офтальмологічних пробних окулярних лінз),  дозволить проводити якісну діагностику та лікувати пацієнтів ефективніше.

tserl1 tserl2

«Вдячний керівництву центральної районної лікарні за оперативне освоєння виділених коштів, лікарям цієї установи за докладання максимальних зусиль для надання якісної допомоги пацієнтам. Ми ж, зі свого боку, намагаємося створювати умови для належного функціонування закладів охорони здоров’я району», ― зазначив Сергій Селевич.

Т. в. о. головного лікаря Мелітопольської ЦРЛ Геннадій Ткаченко подякував керівництву районної державної адміністрації, депутатському корпусу Мелітопольської районної ради за підтримку закладу та ознайомив зі станом справ у лікарні.

Також під час зустрічі з колективом центральної районної лікарні голова райдержадміністрації обговорив особливості впровадження медичної реформи та відповів на запитання медиків.

tserl3