Показати меню

Мелітопольська районна рада інформує про проведення аукціонів на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району

понеділок, 21 Вересень 2020, 13:18
krymsud

Умови аукціону з передачі в оренду майна – частини холу № 9 (за технічним паспортом), площею 133,3 м2, що розташовано за адресою м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва буд. 5.

Ці умови є єдиними офіційними умовами, на підставі яких аукціонна комісія з передачі в оренду – частини холу № 9 (за технічним паспортом), площею 133,3 м2, що розташовано на першому поверсі за адресою м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва буд. 5, визначить переможця аукціону і підготує проект рішення Мелітопольської районної ради про затвердження підсумків аукціону.

Інформація про об’єкт аукціону.

Майно – приміщення капітальне, з білої цегли, розташоване на першому поверсі адміністративної будівлі. Загальний стан – приміщення добрий та ремонту не потребує.

Частина холу № 9, що пропонується для передачі, знаходиться в доброму стані: підлога цементна, пошкоджень, шпарин – не має. Стіни приміщення знаходяться в доброму стані, пошкоджень не мають, двірні та віконні блоки, що знаходяться поряд з частиною приміщення знаходяться в доброму стані. Хол та частина приміщення що пропонується для оренди освітлюються, в приміщені в цілому підтримується нормальна температура відповідно до санітарних норм.

Підходи до приміщення асфальтовані та вкриті бетонними плитками знаходяться в доброму стані. Підходи до приміщення прибираються двірником щоденно, хол в цілому прибирається технічним персоналом.

В холі знаходиться пост позавідомчої охорони.

Інформація про власника комплексу: Мелітопольська районна рада Запорізької області, код ЄДРПОУ 20520078, індекс 72311, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва, буд 5. Тел. (061) 431315;  421032.

Інформація про балансоутримувача комплексу: комунальне підприємство « Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради.

Адреса: Мелітопольський район, с. Костянтинівка, вул. Садова буд. 79/1.

Код ЄДРПОУ 31880284

Аукціон.

Стартовий розмір оренди майна – 744 грн (сімсот сорок чотири) гривни.

Розмір гарантійного внеску – 2362 грн (половина розміру мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2020 року згідно п. 58 положення гривень.

Розмір реєстраційного внеску – 472 грн (0,1 розміру мінімальної заробітної плати згідно Закону України)

Крок аукціону – 10% стартової ціни – 75 гривен.

Дата проведення аукціону – 23.09.2020 року. Час -14.00. Місце мала зала адміністративної будівлі районної ради.

Аукціон проводиться за наступним порядком:

Заява на участь в аукціоні подається заявником (уповноваженою особою за довіреністю) в письмовому вигляді відповідно до форми заяви з додатками (лист 1) із зобов’язанням виконувати умови аукціону і надання додаткових документів, визначених аукціонною комісією та оприлюднених на сайті районної ради.

Претенденти на укладання договору оренди самостійно проводять огляд об’єкту оренди за попереднім погодженням з балансоутримувачем та в присутності представника балансоутримувача.

Заява повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в газеті «Новий день» до закінчення кінцевого строку прийняття заяв (за добу до проведення аукціону).

Кінцевий строк подання документів – 22.09.2020, час – 10.00

Потенційні орендарі самостійно прибувають до місця проведення аукціону і реєструються в аукціонній комісії.

У разі запізнення або не з’явлення в установлений час у вказане місце, аукціонна комісія виключає претендента з числа учасників аукціону.

Проведенням аукціону керує голова аукціонної комісії, або особа за його призначенням. Голова районної ради має право змінити голову аукціонної комісії та будь кого з її членів у будь – який час до початку проведення аукціону.

Ведучій аукціону оголошує інформацію про об’єкт оренди, власника майна, балансоутримувача, стартову орендну плату, крок аукціону.

Аукціон починається з оголошення ведучим стартового розміру орендної плати та закритих пропозицій, що надійшли до аукціонної комісії.

Ведучій визначає попереднього переможця аукціону і пропонує підвищення розміру орендної плати на крок аукціону.

Претенденти на оренду виражають погодження на новий розмір орендної плати шляхом підняття руки протягом однієї хвилини. У разі згоди на новий розмір орендної плати двох та більше учасників, ведучий оголошує про збільшення плати на новий крок.

Аукціон продовжується до того часу, поки не залишиться єдиний учасник, що погодиться на сплату оголошеної орендної плати, який і визнається переможцем аукціону.

Протокол аукціонної комісії готується та підписується членами аукціонної комісії протягом доби і затверджується головою районної ради. Його екземпляр може вручатися переможцю аукціону на його вимогу.

За підсумками аукціону апарат районної ради готує відповідне рішення районної ради.

У разі наявності одного учасника останній визнається переможцем аукціону без проведення торгів за умови, що він здійснив крок аукціону не менше одного разу.

Особливі умови аукціону.

Мелітопольська районна рада (організатор аукціону) може у будь – який час до укладання договору купівлі – продажу комплексу скасувати рішення про оренду вказаного комплексу відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Додаткова інформація:

Сплата гарантійних та реєстраційних внесків здійснюється в національній валюті на рахунок:

UA483139570000026000300283658, одержувач: КП «Райсількомунгосп» МРР код одержувача 31880284 банк одержувача – ФЗОУ АТ « Ощадбанк»

Переможець конкурсу організує нотаріальне посвідчення договору оренди майна і несе витрати по оплаті нотаріальних послуг щодо об’єкта оренди (якщо треба).

Час і місце проведення огляду об’єкта приватизації: ознайомитися з об’єктом оренди та отримати конкретну інформацію щодо майна можливо за його місцем розташування власним транспортом в супроводі балансоутримувача майна з 9.00 до 15.00 в робочі дні.

Організатор аукціону: Мелітопольська районна рада Мелітопольського району Запорізької області.

Місцезнаходження: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва, буд. 5.

Адреса пошти: mrr.gov@ukr.net

Час роботи: Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45.

Перерва для відпочинку та харчування – з 12.00 до 12.45.

Балансоутримувач: місцезнаходження: Запорізька область, Мелітопольський район, с. Костянтинівка, вул. Садова буд. 79/1.

Час роботи: Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 8.00 до 16.00, п’ятниця – з 8.00. до 15.00.

Контактні особи ради: заступник голови районної ради – Шляхтіна Людмила Василівна тел. 42-13-15; 43-14-88, головний спеціаліст – Пєрєвєрзєв Ігор Леонідович – 42-10-32.

Контактні особи балансоутримувача – Єфімова Людмила Анатоліївна тел. 44-12-75.

Орендодавець не є платником податків на прибуток та на додану вартість.

Заява на участь в аукціоні