Показати меню

Мелітопольщину відвідав голова Запорізької облдержадміністрації

вівторок, 30 Жовтень 2018, 16:33
vizzoda0

Сьогодні до Мелітопольщини прибули поважні гості: голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та народний депутат України В’ячеслав Богуслаєв.

Зустріли гостей керівники району Сергій Селевич та Олександр Мордик.

У ході візиту представники влади відвідали Семенівське лісництво, де в рамках реалізації обласної програми розвитку лісового фонду відбувся відкритий масштабний захід, присвячений висадженню лісу.

vizzoda1 vizzoda2

Варто зазначити, що Програма розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року передбачає створення захисних лісових насаджень, стійких до посушливого клімату, створення протипожежних мінералізованих смуг та догляд за ними, проведення капітального ремонту, придбання техніки і обладнання для боротьби із лісовими пожежами. На сьогодні вже створено понад 100 га нових ґрунтозахисних лісових насаджень (горобини, дуби, ясені, в’язи), підготовлено 569 га ґрунту під посадку лісових культур восени 2018 року. Завдяки цим заходам планується відновити на території області лісгоспи, адже з 2016 року у зв’язку із відсутністю бюджетного фінансування значно скоротилася кількість висадженого лісу.

vizzoda4 vizzoda5

Продовжилась робоча поїздка візитом до військової частини А 2558, де представники влади ознайомилися з умовами перебування 6 окремого полку оперативного забезпечення Південного оперативного командування, проблемними питаннями та матеріально-технічним станом військової частини, облаштуванням приміщень і станом будівництва. Крім того, керівники області та району поспілкувалися з командиром військової частини, полковником Олександром Купчуком, якому, губернатор області Костянтин Бриль вручив грамоту за особисту мужність і професіоналізм, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

vizzoda6 vizzoda7

Слід нагадати, що районна державна адміністрація плідно співпрацює з в/ч А 2558, постійно надається шефська допомога військовій частині у вигляді будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт тощо.

vizzoda8 vizzoda9