Показати меню

Мелітополь відсвяткував 237-й день народження

понеділок, 27 Вересень 2021, 16:37
denmelitop0

Весело, гучно та сучасно відсвяткувало місто Мелітополь свій 237-й день народження.

Програма заходів була досить різноманітною та цікавою.

Ще з 20 вересня стартували локальні розважальні програми у мікрорайонах міста, 24 вересня пройшов X-й Всеукраїнський фестиваль духової та естрадної музики «Таврійські сурми». У цьому масштабному шоу взяли участь оркестри та ансамблі з різних куточків України.

denmelitop1

denmelitop2

Учасники фестивалю подарували всім присутнім яскраві та захоплюючі виступи, продемонстрували високий рівень виконавства, сценічної культури і оркестрової майстерності.

denmelitop3

denmelitop4

Наступного дня були організовані виставка-ярмарок товаровиробників Мелітопольщини, «Територія смачної їжі», фотозони, святкові локації, майстер-класи для дітей і дорослих, футбольний матч із зірками українського футболу та багато-багато іншого.

denmelitop5

denmelitop6

denmelitop7

На урочистості завітало багато поважних гостей: керівництво Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Мелітопольської районної державної адміністрації, очільники підприємств, установ та організацій, голови територіальних громад та інші.

Головний концерт відбувся на великій сцені по вул. Героїв України за участі українських зірок та Народної артистки України Тіни Кароль.

Після вітального слова Мелітопольського міського голови Івана Федорова небо над Мелітополем осяялось яскравими вогнями святкового салюту.

Завершилось святкування Дня міста 26 вересня молодіжним фестивалем національних культур «Віра. Надія. Любов» за участі творчих колективів територіальних громад району, а також парним чемпіонатом Європи з богатирського багатоборства.

denmelitop8

denmelitop9