Показати меню

Маленька часточка великої пошани полеглим та живим героям

вівторок, 8 Травень 2018, 13:04
peremoga0

Щороку в травні наша країна відзначає День пам’яті та примирення, вшановує героїв, які здобували перемогу у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найкривавішій війні 1939—1945 років. Не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, неможна забути тих, хто віддав своє життя задля щастя інших. Районний мітинг, присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбувся біля меморіалу села Терпіння, — це лише маленька часточка великої пошани полеглим та живим героям.

Сьогодні на районний мітинг були запрошені люди, перед якими ми низько схиляємо свої голови і віддаємо любов своїх сердець — учасники бойових дій Другої світової війни. Віддати данину пошани завітали керівники районної влади, сільські голови, члени ветеранської організації, школярі району та представники громадськості.

peremoga1 peremoga2

Розпочався захід із внесення Державного Прапору України та Прапору Мелітопольського району, виконання гімну та виступів районних очільників.

peremoga3 peremoga4

«Дорогі наші ветерани, щиро дякуємо за ваш подвиг. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.

Схиляємо голову перед подвигом наших дідів і прадідів. Слава та земний уклін живим ветеранам війни, вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронту», — зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

peremoga5

Минуло 73 роки, як закінчилась війна, але пам’ять народу — жива. Війна — жорстока справа. Україна втратила в ній близько 14 мільйонів життів. Пам’ять всіх загиблих в часи Другої світової війни було вшановано хвилиною мовчання, урочистим внесенням «Гірлянди Слави» та військовим салютом.

peremoga6

Також до мікрофону були запрошені Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова, ветеран Другої світової війни, бойовий льотчик, учасник боїв за Берлін, учасник Параду Перемоги 1945 року Володимир Капітонов та інші.

peremoga7

Урізноманітнювали промови хореографічні та вокальні номери художньої самодіяльності військової та патріотичної тематики.

peremoga8 peremoga8(1)

По закінченню районного мітингу представники «зразкового» ансамблю танцю «Мрія» Терпіннівського сільського будинку культури виконали флеш-моб «Ні війні» та випустили в небо білих голубів, які споконвіку є символом миру.

peremoga9 peremoga10

Після покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам відбулось пригощання традиційною солдатською кашею.

peremoga11 peremoga13