Показати меню

«Козацький дозор» звітував про свою діяльність

середа, 11 Жовтень 2017, 15:58
kozdoz0

Сьогодні керівники територіальних підрозділів громадського формування «Козацький дозор» звітували про свою діяльність у 2017 році в ході засідання координаційної ради з питань розвитку козацтва при Мелітопольській райдержадміністрації.

Розпочав засідання перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Журавльов із нагородження почесними грамотами найактивніших представників громадського формування. Так, за активну участь у відродженні українського козацтва та допомогу у захисті рідної землі, грамотою нагороджено Кирила Греджева. Олег Куртов та Сергій Горбачов отримали нагороди за особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді, зокрема, проведення козацьких та патріотичних акцій, волонтерську та наукову діяльність.

kozdoz1

По закінченню нагородження присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Керівники Терпіннівського, Семенівського, Костянтинівського, Фруктовського, Новобогданівського, Мордвинівського та Світлодолинського територіальних підрозділів доповіли про свою роботу протягом 2017 року та окреслили плани на майбутнє. Голова ради старійшин спілки громадських організацій «Мелітопольський козацький полк» Геннадій Хохлов поінформував присутніх про стратегію національно-патріотичного виховання та участь членів громадського формування у заходах, спрямованих на патріотичне виховання молоді.

Також було проаналізовано виконання плану роботи координаційної ради з питань розвитку козацтва на 2017 рік та затверджено план роботи ради на наступний 2018 рік.

kozdoz2

Підводячи підсумки роботи координаційної ради Володимир Журавльов подякував присутнім за активну участь у районних заходах та святах, допомогу у забезпеченні правопорядку на території району, проведення акцій по збереженню лісосмуг тощо.