Показати меню

Костянтинівській гімназії — 65

понеділок, 2 Грудень 2019, 12:40
konstgimnaz0

В останні дні осені Костянтинівське районне навчально-виховне об’єднання «Гімназія — Мала академія наук № 1 «Таврія» Мелітопольської районної ради відзначало 65-річчя з Дня заснування навчального закладу.

На ювілейний захід організатори запросили чимало гостей — місцевих жителів, учнів, випускників різних років, колишніх і теперішніх вчителів, батьків, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та багато інших.

Слово директора навчального закладу, привітання гостей, концертні номери, які змінювалися виступами випускників минулих років та нинішніх учнів школи, створювали незабутню святкову атмосферу.

Вітання на адресу Костянтинівської гімназії пролунало від заступника голови районної державної адміністрації Ольги Станчевської.

«Діти — наше майбутнє, і саме у школі кожна дитина формується як особистість, здобуває необхідні знання, з порогу школи вступає у доросле життя. Хай і надалі у вашому закладі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки — випускники Костянтинівської Таврії», — побажала Ольга Василівна та подарувала навчальному закладу сертифікат на придбання мультимедійного обладнання.

Свято скінчилося, проте в серцях і душах всіх присутніх надовго залишаться приємні спогади про зустріч із нагоди 65-річного ювілею Таврії.

konstgimnaz1 konstgimnaz2