Показати меню

Костянтин Бриль зустрівся із активом Мелітопольського району

вівторок, 5 Березень 2019, 15:07
bryl_melit0

Сьогодні в рамках робочої поїздки до Мелітопольщини голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль зустрівся з адміністративно-господарським активом Мелітопольського району з метою обговорення актуальних питань життєдіяльності населених пунктів району.

На заході були присутні керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько,  районні керівники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, сільськогосподарських товариств та промислових підприємств, фермерських господарств, підприємці, депутати місцевих рад, представники засобів масової інформації та громадськості.

bryl_melit1 bryl_melit2

Перш за все, Костянтин Бриль вручив нагороди найактивнішим представникам різних галузей району. Директору товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Астраханка» Івану Шереметі Указом Президента України було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України». За вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого дня цінним подарунком (годинником) від голови обласної державної адміністрації нагороджено директора Костянтинівської СРШ І–ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» Аллу Сігіду. Грамотами Запорізької обласної державної адміністрації були відзначені працівники освіти району: Світлана Пейчева, Ольга Устинова, Анжела Федотова, Тетяна Босакова, Валентина Улеско та державний реєстратор Терпіннівської сільської ради Наталія Ругно.

bryl_melit3 bryl_melit4 bryl_melit5

По завершенню блоку нагороджень, Костянтин Бриль акцентував на основних здобутках регіону та напрямках перспективного розвитку Запорізької області на наступні роки. Так, було порушено питання ремонту доріг обласного та місцевого значення. Відмічено, що протягом останніх років значно збільшилося фінансування на проведення ремонтних робіт у дорожньому господарстві Мелітопольського району. Якщо у 2014 році за рахунок лише коштів субвенції з державного бюджету виконано робіт на суму 416,2 тис. грн, то у 2018 році сума зросла до 26 млн грн, а на 2019 рік передбачено ще більший об’єм фінансування на вказані потреби.

bryl_melit6

Зауважено на низці актуальних питань в галузі житлово-комунального господарства, зокрема, на питаннях сталого водозабезпечення населених пунктів регіону. Крім того, акцентовано на залученні інвестицій, підготовці та проведенні виборів Президента України, розвитку медичної та освітньої сфер, реалізації реформи децентралізації, а у подальшому й адміністративної реформи.

На завершення виступу Костянтин Бриль відповів на запитання присутніх, а саме: виділення земельних ділянок учасникам АТО, затвердження генеральних планів територій, створення об’єднаних територіальних громад в межах району, енергозабезпечення підприємств тощо.

Наостанок голова районної державної адміністрації Сергій Селевич подякував обласному очільнику за захист сільських територій, виділення коштів з обласного бюджету задля розвитку населених пунктів та покращення рівня життя нашого населення, співпрацю та порозуміння.

bryl_melit7