Показати меню

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР проводить онлайн акцію до Дня Конституції України «Казкові герої у країні прав та обов’язків»

середа, 24 Червень 2020, 10:30
konst ukr

Учасникам акції пропонується згадати основні права та обов’язки людини та громадянина і знайти їх правопорушення (дотримання) у творах мистецтва (кінофільмах, серіалах, мультфільмах тощо).

Мета заходу – поглибити знання учасників акції про права та обов’язки людини та громадянина шляхом пошуку їх прояву в творах мистецтва (кінофільми, серіали, мультфільми тощо), привернення уваги громадськості до відзначення Дня Конституції України.

Умови участі у акції:

1) знайти та вивчити інформацію про основні права та обов’язки людини та громадянина;

2) знайти прояв порушення (дотримання) основних прав та обов’язків людини та громадянина в творах мистецтва (кінофільми, серіали, мультфільми тощо).

3) зафіксувати фрагмент твору (зняти фрагмент твору на мобільний телефон, вирізати фрагмент із  твору мистецтва за допомогою відповідних програм або вказати хвилини та секунди фрагменту у гугл формі)

4) зафіксувати правопорушення (прояв права)

5) заповнити гугл-форму https://forms.gle/bcaxYKVRwmuiXpUz9 або надіслати лист із посиланням (із поміткою «Акція до Дня Конституції») на електронну адресу info-ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я учасника та назви навчального закладу.

Фрагменти творів мистецтва із їх описом будуть розміщені з 21 по 28 червня на сторінках Центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі фейсбук https://www.facebook.com/groups/1808406089399596/?ref=bookmarks та інстаграмhttps://www.instagram.com/centr_patriotiv/?hl=uk